meble drewniane

Drewno i kamień – połączenie idealne

Urządzając wnętrze, podejmujesz dziesiątki decyzji. W końcu każde pomieszczenie powinno być idealne. Dlatego szukasz – przeglądasz magazyny, blogi i portale wnętrzarskie, aby wybrać najlepsze połączenia. W ostatnim czasie, na popularności zyskuje powrót do klasycznych elementów – drewno i kamień bardzo dobrze wpisują się we współczesny kanon stylu.

Jak połączyć drewno i kamień?

O tym, że drewniane meble stanowią najlepszy wybór, wiadomo nie od dziś. Drewno to w końcu materiał nie tylko naturalny, ale również bardzo trwały. Ze względu na dużą różnorodność i szeroki wybór, możesz zdecydować się na drewniane wyposażenie wnętrza w różnych wzorach i kolorach. Drewno bukowe, dębowe czy sosnowe, to tylko nieliczne spośród dostępnych na rynku.

Drewniane meble ocieplą wnętrze i bardzo dobrze połączą się z kamieniem na ścianach salonu. Jest to zestaw doskonały i niezwykle zrównoważony. Surowy charakter kamienia zostaje przełamany poprzez ciepły wpływ, jaki ma drewno.

Drewno i kamień w ogrodzie

Ogród i taras to miejsca, w których spędzamy sporo czasu w okresie letnim. Solidny, kamienny grill czy miejsce na ognisko, bywają wtedy bardzo przydatne. Drewniane meble ogrodowe będą stanowić doskonałe uzupełnienie ogrodowej przestrzeni, a dodatkowo zapewnią nam wygodny odpoczynek. W odróżnieniu od metalowych dodatków, drewno jest także odporne na korozję, a odpowiednio zabezpieczone warstwą lakieru, drewniane meble będą nam służyć przez długie lata.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *