meble do kawiarni

Jak wybrać idealne meble do kawiarni?

Dobór odpowiednich mebli do naszej kawiarni to jedna z najważniejszych decyzji, która będzie miała ogromny wpływ na atmosferę urządzanego lokalu. Meble nie powinny być zbyt duże, żeby nie ograniczać zbytnio przestrzeni. Warunkiem koniecznym jest trwałość wykonania produktów. W lokalu będzie panował spory ruch, zarówno wymieniający się klienci i jak i obsługa poruszająca się po sali będą mieli wpływ na eksploatację wyposażenia. Dlatego bierzmy pod uwagę materiał z jakiego zostaną wyprodukowane meble do naszej kawiarni. Przeważnie te tańsze charakteryzują się mniejszą odpornością na uszkodzenia, łatwiej ulegają zawilgoceniu, nietrudno też o drobne odpryski czy ubytki w materiale.

Jeżeli chcemy zadbać o niepowtarzalny klimat naszej kawiarni, powinniśmy się zdecydować na projekt indywidualny. Wyjście poza produkty katalogowe da nam szansę stworzenia miejsca, które będzie odpowiadało wymarzonej wizji lokalu, a meble mają tu kluczowe znaczenie.

Idealne meble do kawiarni to również takie, o których czystość łatwo zadbać. Powierzchnia blatów powinna być gładka, co z pewnością ułatwi sprzątanie.

Jeśli nasza kawiarnia ma dosyć ciemną charakterystykę wnętrza, meble powinny z tym kontrastować. Działa to również w drugą stronę, ciemniejsze meble mogą stanowić idealną przeciwwagę do jasnych ścian.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *