Bukowe krzesła i stoły.
Jakość przede wszystkim.

Pomysł

Oddajemy do Państwa dyspozycji oryginalne wzory prosto z naszej pracowni projektowej.

Wykonanie

Korzystając z najnowszych technologii dostarczamy produkt o najwyższej jakości.

Użytkowanie

Trwałość naszych produktów gwarantuje satysfakcję z użytkowania przez długie lata.

Dom Tom to producent krzeseł z drewna
o różnorodnych wzorach i kształtach.

Firma oferuje stelaże krzeseł pasujących do różnych pomieszczeń – nowoczesnych, stylowych i klasycznych.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i z pewnością dobierze odpowiednie krzesła drewniane do swojego salonu czy kuchni lub biura oraz sali konferencyjnej.

Producent krzeseł oferuje najwyższą jakość i możliwość wieloletniego użytkowania produktu bez zmniejszenia jakości. Drewno należące do najtrwalszych surowców znakomicie sprawdza się w funkcji mebli domowych, pięknie ozdabia wnętrza i tworzy jego niepowtarzalny klimat.

Niejedna fabryka krzeseł, która funkcjonowała kilkadziesiąt lat temu oferowała trwałe meble codziennego użytku. Teraz firmę Dom Tom można nazwać współczesną fabryką krzeseł – cechuje je bowiem najwyższa jakość surowca, precyzja wykonania i nieprzeciętna trwałość.

Podążając za trendami

Obecne trendy w zakresie dekoracji i urządzania wnętrz narzucają różne nurty,  spośród których każdy może znaleźć coś, co będzie odpowiadało jego gustom. 

Projekty naszej firmy nie są zarezerwowane jedynie do klasycznych wnętrz. 
Oferowane przez nas krzesła drewniane znakomicie komponują się z nowoczesnymi elementami i pięknie wypełnia przestrzenie wykończone zgodnie z trendami XXI wieku.

Sami rekomendujemy, w celu stworzenia niepowtarzalnego klimatu w domu czy mieszkaniu, łączenie pozornie nieprzystających do siebie elementów.

Drewniane meble znakomicie sprawdzają się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim – surowym, wykorzystującym naturalne materiały, takie jak len, drewno, cegłę, wełnę czy bawełnę.

Producent drewnianych stelaży krzeseł zaprasza więc do zapoznania się ze swoją ofertą oraz projektami z własnej pracowni projektowej. Firma oferuje szeroką gamę produktów dla domów jak i przestrzeni użytkowych i publicznych – auli, sali konferencyjnych, wykładowych i szkoleniowych, hoteli czy restauracji.

Co więcej, firma wykonuje i sprzedaje elementy z najlepszej jakości drewna bukowego, które wykorzystywane jest do produkcji stelaży krzeseł. W ofercie znajdują się elementy klasy pierwszej w różnych wymiarach i dokładnie wysuszone.

Szeroki asortyment

Duży wybór zarówno stołów jak i krzeseł.